Інтернет-знайомства як тренд серед неодружених


[Сила слабых] [ФеминоУкраина] [Модный нюанс] [Женская калокагатия] [Наши публикации] [Коммуникации] [Мир женщины] [Душа Мира] [Библиотечка] [Мир у твоих ног] [...Поверила любви] [Уголок красоты] [В круге света] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах] [Это Луганск...]
[Поле надежды — на главную] [Психология для жизни]

IНТЕРНЕТ-ЗНАЙОМСТВА ЯК ТРЕНД СЕРЕД НЕОДРУЖЕНИХ

Інтернет-знайомства як тренд серед неодружених

Останнім часом знайомства через інтернет стали популярним способом пошуку другої половини. Флірт в Інтернеті дає багато можливостей та приводів для віднаходження відповідного партнера. Такі зустрічі стали незалежними від місця й часу. О будь-якій порі дня і ночі можна спробувати знайти симпатію, при цьому не відходячи від монітора комп'ютера.

Багато людей саме в мережі охоче встановлюють нові контакти. Діється це тому, що у віртуальному світі ми легше позбуваємось страху й скованості перед початком розмови, що дозволяє фліртувати без обмежень. Знайомства онлайн збільшують шанси на зав'язування нових знайомств. Більше, в мережі можна зустріти цікавих людей як з власного регіону, так і з цілого світу.

Незважаючи на популярність знайомств онлайн, надалі існує багато запитань і навіть закидів в цю сторону, які однак не завжди є слушними. Ми постараємося зіткнутися з найпоширенішими причинами сумніву і перевірити, чим є насправді побачення в мережі!

1. Знайомства в мережі не потрібні привабливим і цікавим людям.

Неправда. Люди, що блукають мережею у пошуку партнера, — це люди, які свідомо використовують переваги знайомств онлайн і без непотрібного поспіху, а також обмеження до місця шукають партнера через інтернет. Часто ми зустрічаємо на вулиці чи на роботі цікавих людей, але спроба зав'язати з ними контакт не входить в рахунок. Тому варто спробувати свого щастя в Інтернеті й розпочати пошук другої половинки саме на сайтах знайомств.

2. Люди, які зважилися на віртуальне знайомство, не хочуть говорити про себе правду.

І так, і ні. Серйозні знайомства в мережі передбачають створення власного профілю. Вибираючи до нього фото, звертається велика увага на дрібниці. Ми радше уникаємо зображень, де виглядаємо невигідно, маємо погано укладену зачіску чи видні наші відстовбурчені вуха. Відомо, що ми інколи трохи прикрашаємо дійсність, однак це стається з багатьма не в одній ситуації. Кожен неодружений хоче представити себе в найкращому світлі — в інтернеті це не виняток. Адже ніхто не є ідеальним!

3. Інтернет знайомства є дорогими.

У порівнянні з чим? Вечірки кожного тижня набагато дорожчі. Віртуальні зустрічі тішаться великою популярністю і деякі сайти знайомств, такі як Два Серця, мають велику кількість користувачів. Люди, відповідальні за ведення сайту, інвестують багато часу й енергії в те, щоб забезпечити користувачам найкращі умови і найкращі можливості для пошуку партнера — тут можливе зав'язування безпосереднього контакту з людьми, які мають схожі цілі та інтереси.

Знайомства в мережі — це без сумніву, альтернатива для зустрічей в реальному світі, яка також може переродитися в кохання. І хоча обережність при знайомствах в Інтернеті завжди рекомендована, це, можливо, прекрасна можливість пізнати нових людей і дати шанс долі. Відсутність часу для пошуку партнера, невелике коло знайомих чи боязкість не становлять перешкоди, щоб зважитися на побачення через мережу і знайти своє щастя.


Материал публикуется на правах рекламы.

Опубликовано на сайте Поле надежды (Afield.org.ua) 30 июля 2014 г.


[Поле надежды — на главную] [Психология для жизни]
[Сила слабых] [ФеминоУкраина] [Модный нюанс] [Женская калокагатия] [Наши публикации] [Коммуникации] [Мир женщины] [Душа Мира] [Библиотечка] [Мир у твоих ног] [...Поверила любви] [Уголок красоты] [В круге света] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах] [Это Луганск...]