Знайомства через Інтернет


[Сила слабых] [ФеминоУкраина] [Модный нюанс] [Женская калокагатия] [Наши публикации] [Коммуникации] [Мир женщины] [Душа Мира] [Библиотечка] [Мир у твоих ног] [...Поверила любви] [Уголок красоты] [В круге света] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах] [Это Луганск...]
[Поле надежды — на главную] [Психология для жизни]

ЗНАЙОМСТВА ЧЕРЕЗ IНТЕРНЕТ

Ніхто не може заперечити того, що Інтернет здійснив революцію міжлюдських контактів. Величезну кількість послуг було перенесено до мережі, в тому числі також і проблему пошуку другої половинки.

Взаємодія

Знайомства через _нтернет

Перш, ніж ми визначимо, який вплив має Інтернет на людські стосунки, варто задуматися, для чого послуги цього типу взагалі з'явилися. Сучасна людина має вищу освіту, є більш заможною і охочою до зміни місця проживання. Присутність жінок на ринку праці — прекрасне підтвердження того, що наше суспільство вимагає незалежності й самореалізації. Тому нічого дивного, що ми щораз свідоміше і в дуже амбітний спосіб підходимо до вибудовування сердечних стосунків. Тільки як в тисняві занять віднайти цю гідну людину, яка в достатній мірі буде відповідати нашим очікуванням? В таких ситуаціях ідеально проявляють себе побачення в Інтернеті.

Сучасний неодружений: запрацьований і вимогливий

Ще 15 років тому поширеним був стереотип, що сайти знайомств створені для самотніх людей, які невпевнені в собі і мають проблеми в зав'язуванні контактів. На нашу думку, в сучасності черпання користі з добродійств всюди присутнього Інтернету — це не що інше, як «слідування за духом часу»! Віртуальні знайомства схвалені і прийняті суспільством, тому вже не потрібно приховувати факт пізнання партнера в мережі. Пошук другої половинки в Інтернеті є ідеальним варіантом для тих, хто з погляду на швидкий темп життя і кар'єрний розвиток не має часу на побачення поза віртуальним світом. Цією альтернативою користуються також особи після 30-и, які знаходяться в колі одружених знайомих, тим самим зменшуючи шанс пізнання майбутнього партнера.

Зміни не для зволікання

Знайомства онлайн відповідають теперішнім змінам у соціумі. В цей спосіб можна пояснити появу такої сфери, як і її незаперечний успіх. З однієї сторони ми потребуємо стабільності, любові і безпеки, з іншої — відчуваємо потяг до самореалізації та індивідуалізму. Тому успіх відносин так сильно залежить від своєрідного до пасування партнерів. Метод добору партнерів, над яким зараз працює наш сайт, створить для цього прекрасні умови.

Знайомства через Інтернет об'єднують найістотніші прагнення сучасної людини. Тому також їм належить майбутнє. Які ще способи зав'язування й збереження стосунків будуть віднайдені? Два Серця неустанно працює над новими можливостями , які будуть діяти так, щоб пошук партнера через Інтернет став ще приємнішим, цікавішим й результативнішим. Команда Два Серця радить: «Дозвольте себе здивувати»!


Материал публикуется на правах рекламы.

Опубликовано на сайте Поле надежды (Afield.org.ua) 30 июля 2014 г.


[Поле надежды — на главную] [Психология для жизни]
[Сила слабых] [ФеминоУкраина] [Модный нюанс] [Женская калокагатия] [Наши публикации] [Коммуникации] [Мир женщины] [Душа Мира] [Библиотечка] [Мир у твоих ног] [...Поверила любви] [Уголок красоты] [В круге света] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах] [Это Луганск...]