[Сила слабых] [ФеминоУкраина] [Уголок красоты] [Женская калокагатия] [Наши публикации] [Коммуникации] [Мир женщины] [Психология для жизни] [Душа Мира] [Библиотечка] [Мир у твоих ног] [...Поверила любви] [В круге света] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах] [Это Луганск...]
[Поле надежды — на главную] [Модный нюанс]
Як правильно обирати жіночу білизну за типом фігури?


Як правильно обирати жіночу білизну за типом фігури?

Кожна жінка унікальна і неповторна. Це стосується не тільки внутрішнього світу, а й зовнішності. Залежно від комплекції тіла і особливостей фігури в гардеробі жінки повинні бути речі певного фасону, який вигідно підкреслить достоїнства і приховає недоліки зовнішності. Те ж саме стосується і нижньої білизни, правильний вибір якої може візуально спритно замаскувати недоліки фігури.

Аналізуємо пропорції тіла

Власниці фігур різних типів, як правило, вважають за краще носити абсолютно різні фасони нижньої білизни, якi вигідно підкреслюють достоїнства їх зовнішності. Як правильно підібрати білизну по фігурі? Перш за все, потрібно проаналізувати свою комплекцію і пропорції тіла, що і визначає тип жіночої фігури. Наприклад, якщо у власниці стрункої талії і вузьких плечей досить широкі стегна, то такий тип фігури називається «груша». Широкоплечі дами з невираженою талією і порівняно вузькими стегнами мають фігуру «перевернутий трикутник». Якщо у представниць прекрасної статі однаково широкі плечі і стегна і при цьому не сильно виражена лінія талії, то має місце фігура «прямокутник». Існують і інші типи жіночих фігур з різними комбінаціями пропорцій плечей, талії і стегон і індивідуальної геометрією тіла. У кожному з цих випадків варто робити акцент на якійсь одній частині тіла або ж, навпаки, однаково яскраво виділяти відразу і верх, і низ.

Підбираємо відповідну білизну

При виборі моделі жіночої нижньої білизни необхідно виходити з індивідуальних особливостей фігури і конституції тіла. Наприклад, для представниць прекрасної статі з невеликими грудьми і вузькими плечима є сенс вибирати білизну з виразним бюстгалтером, який зробить яскравий акцент на верхній частині тіла і візуально збільшить груди. З цим завданням ідеально впораються комплекти з бюстом на твердих кісточках з поролоном, прикрашеним мереживом і іншим декором. Щоб візуально зменшити обсяг широких стегон, краще вибирати трусики-сліпи або шортики. Якщо необхідно за допомогою нижньої білизни візуально скоригувати занадто вузькі стегна, то має сенс придивитися до комплектів з трусиками із завищеною лінією талії. Цей той самий випадок, коли декору багато не буває: можна сміливо вибирати трусики з мереживами, бантиками, воланами і рюшами. Верхня частина комплекту нижньої білизни для жінок з широким плечовим поясом і вузькими стегнами, навпаки, повинна бути максимально лаконічною і спокійною - без поролону, зайвого пафосу і яскравого декору.Материал публикується на правах реклами.

Опублыковано на сайте Поле надежды (Afield.org.ua) 19 жовтня 2021 г.


[Поле надежды — на главную] [Уголок красоты]
[Сила слабых] [ФеминоУкраина] [Модный нюанс] [Женская калокагатия] [Наши публикации] [Коммуникации] [Мир женщины] [Психология для жизни] [Душа Мира] [Библиотечка] [Мир у твоих ног] [...Поверила любви] [В круге света] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах] [Это Луганск...]