Батьки та діти: класична історія в реаліях сучасного світу - afield.org.ua


[Сила слабых] [ФеминоУкраина] [Модный нюанс] [Наши публикации] [Коммуникации] [Мир женщины] [Психология для жизни] [Уголок красоты] [Душа Мира] [Библиотечка] [Мир у твоих ног] [...Поверила любви] [В круге света] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах] [Это Луганск...]
[Afield — на главную] [Женская калокагатия]


Батьки та діти:
класична історія в реаліях сучасного світу


Серіал «Перші ластівки» називають дещо нетиповим для вітчизняного медіаринку, адже в стрічці йдеться про особливості взаємин двох поколінь у найпроблемніший період життя — підлітковий. Багатосерійна драма висвітлює труднощі, з якими стикаються батьки та діти. Одні переймаються здебільшого роботою та нічого не встигають, другі — швидко дорослішають і активно пізнають світ. Словом, ситуація для масового глядача актуальна, адже свого часу кожен опиняється спочатку з одного, а згодом — з іншого боку барикад. Якщо ви ще не почали Перші ластівки дивитися онлайн на Sweet.Tv, обов'язково спробуйте це зробити.

Що лягло в основу сюжету

Батьки та діти

Творці серіалу порушують низку актуальних проблем суспільного значення. Тут і булінг, що процвітає в середовищі аж надто жорстоких старшокласників; і безпека та особисті кордони в інтернеті; і нав'язливі думки та здійснений суїцид, а головне — відсутність належної психологічної допомоги, зокрема з боку родини. Сім'ї, де батьки переймаються виключно роботою та власною самореалізацією, ризикують втратити найдорожче — здорову атмосферу у стосунках з найріднішими. А може, навіть щось більше.

Цікаво, що доросла аудиторія вважає проблеми, підняті в серіалі, аж надто гіперболізованими, натомість підлітки підтверджують: у житті все так само.

Першу серію офіційно презентували ще у 2019 році, сьогодні можна подивитися вже другий сезон. Символічно, що точкою відліку в серіалі стала дата 1 вересня — початок року, в даному випадку не тільки навчального. Повернувшись з канікул, учні наново вживаються у свої ролі відмінників, хуліганів або просто модних дівчаток. Проте особливим дітям — школярці з вадами розвитку та її брату — не пощастило, колектив вважає їх лузерами та всіляко зачіпає. Закономірно, що виникає бажання шукати справжніх друзів деінде. Наприклад, в інтернеті. Соціальні мережі справляють враження безпечного толерантного простору, але на наївних школярів починають полювання небезпечні пройдисвіти.

Жанр стрічки визначають як молодіжний телевізійний серіал-антологія, тобто кожна його частина — це самостійний міні-серіал з новими локаціями, подіями та героями. Проте дві частини «Перших ластівок» все ж пов'язані між собою не тільки ідеєю, але й образом загадкового антагоніста «Друга».

Що відомо про зйомки серіалу

Батьки та діти

Ідея картини виникла в Євгена Туніка ще у 2016 році, та робота над цим 8-серійним детективним трилером почалась лише влітку 2019. Другий сезон зняли рік потому, він також мав успіх серед глядачів, тож творці анонсували вихід третього.

Саундтреки до серіалу записала популярна молодіжна співачка DaKooka (російськомовні треки ««Люби меня» та «Друг»).

Відгуки, рецензії

За інформацією телекритики, вітчизняна аудиторія серіалу склала понад 6 мільйонів глядачів. Цікаво, що обидва сезони транслювалися також за кордоном, у Росії. «Перші ластівки» отримали переважно позитивні відгуки досвідчених критиків. Єдине зауваження, що стосується роботи, — штучність вживання українською мови, хоча ця молодіжна драма озвучена значно якісніше, ніж «Школа». У другому сезоні мова звучить більш органічно.

Та попри всі названі нюанси серіал викликав жваве суспільне обговорення не тільки щодо оформлення, а передусім — щодо змісту. Проблеми, порушені авторами, однозначно варті уваги, вони не вигадані, а взяті з реального життя. Серіал по праву називають чесним, серйозним, навіть сміливим. Проблематика життєва, але не банальна, бо торкається зокрема питать про сексуальну орієнтацію.
Матеріал публікується на правах реклами .

Опубліковано на сайті Поле надії (Afield.org.ua) 23 февраля 2021 г.

[Afield — на главную] [Женская калокагатия]
[Сила слабых] [ФеминоУкраина] [Модный нюанс] [Уголок красоты] [Наши публикации] [Коммуникации] [Мир женщины] [Психология для жизни] [Душа Мира] [Библиотечка] [Мир у твоих ног] [...Поверила любви] [В круге света] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах] [Это Луганск...]