Які матеріали використовуються в меблевому виробництві
[Сила слабых] [Модный нюанс] [Наши публикации] [Коммуникации] [Мир женщины] [Психология для жизни] [Душа Мира] [Библиотечка] [Мир у твоих ног] [...Поверила любви] [Уголок красоты] [В круге света] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах]
[Поле надежды — на главную] [Женская калокагатия]

Які матеріали використовуються в меблевому виробництві


Складно уявити сучасне житло без зручних та практичних меблів, а в умовах інтенсивної експлуатації вони повинні бути також надійними та стійкими до впливу різноманітних факторів. Особливо це стосується меблів для кухні та столової. Тому кухонні та обідні меблі виготовляються з матеріалів, які спроможні витримувати значні навантаження. Які матеріали використовуються у меблевому виробництві — розповідаємо далі.

gallery-image

Яким характеристикам повинні відповідати обідні меблі

Оскільки обідні меблі зазнають різноманітних впливів, вони повинні бути стійкими до наступних факторів:

  • механічний вплив — обідні меблі щодня інтенсивно використовуються, що може призвести до їх швидкого ламання;

  • перепади температур — у процесі готування та подачі страв на поверхню нерідко впливають дуже холодні чи гарячі предмети, тому матеріал повинен стійко переносити перепади температури;

  • хімічна дія — деякі розчини, які потрапляють на меблі, можуть пошкодити їхню поверхню, йдеться про такі речовини як оцет, олія, різні соуси, а також засоби для підтримання гігієни;

  • вплив води — високий рівень вологості може сильно деформувати меблі, що варто враховувати при виборі матеріалів для обідніх меблів.

Щоб забезпечити надійність та стійкість обідніх меблів, використовуються різні матеріали, які мають свої переваги та певні недоліки.

Які матеріали використовуються для виготовлення обідніх меблів

Сьогодні виробники пропонують споживачеві безліч варіантів меблів, які відрізняються за кольором, фактурою та використаними матеріалами.

Дерево

Класичний перевірений роками варіант. Масив дерева добре піддається будь-якій обробці, тобто майстер може надати меблям цікаву форму та як завгодно їх декорувати. При правильному догляді такі меблі служитимуть не одному поколінню.

Однак, треба відмітити певні недоліки матеріалу. Для його обробки потрібна висока майстерність та професіоналізм виробника, а власникам дерев'яних меблів необхідно поводитись з меблями дуже акуратно та дбайливо.

gallery-image

Ламінована ДСП

ДСП — це спресована під високим тиском стружка, яка додатково оброблена хімічними речовинами. Для надання більшої щільності, а також привабливого зовнішнього вигляду, плити покриваються ламінувальною плівкою.

До переваг матеріалу можна віднести наступні характеристики:

  • доступна ціна;

  • високий рівень зносостійкості;

  • простота догляду;

  • різноманітність кольорів та візерунків.

Проте, варто враховувати, що при постійному впливі води плити починають набухати, втрачаючи свої характеристики та привабливий зовнішній вигляд. Тому їх не рекомендується використовувати у кімнатах з підвищеним рівнем вологості.

МДФ

МДФ чудово послужить на кухні та у столовій кімнаті. Серед переваг варто відзначити високу екологічність матеріалу — у виробництві не використовуються шкідливі смоли. Обідні меблі з МДФ поєднують в собі міцність, різноманіття кольорів та оптимальну вартість. З мінусів слід відзначити те, що матеріал не терпить вологи — від неї він може набухати та деформуватися.

Які сучасні рішення застосовуються у виробництві обідніх меблів

Такі матеріали як метал, скло, камінь широко використовуються у виробництві кухонних та обідніх меблів. Це зумовлено їхніми безумовними перевагами — стійкістю до впливу вологи, хімічних речовин, перепадів температур, практичністю та різноманітністю дизайну. Завдяки великому вибору обідніх меблів, який сьогодні пропонує ринок, кожен може втілити в життя найсміливіші проєкти. Допомогти в цьому може магазин RoomDepot.Матеріал публикується на правах реклами.

Опубліковано на сайті Поле надії (Afield.org.ua) 6 листопаду 2023 г.


[Поле надежды — на главную] [Женская калокагатия]
[Сила слабых] [Модный нюанс] [Наши публикации] [Коммуникации] [Мир женщины] [Психология для жизни] [Душа Мира] [Библиотечка] [Мир у твоих ног] [...Поверила любви] [Уголок красоты] [В круге света] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах]