ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ КАРНАВАЛ + святкування дня Валентина! Всього за 285 є - afield.org.ua
[Сила слабых] [Мир женщины] [ФеминоУкраина] [Модный нюанс] [Женская калокагатия] [Наши публикации] [Коммуникации] [Психология для жизни] [Душа Мира] [Библиотечка] [...Поверила любви] [В круге света] [Уголок красоты] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах] [Это Луганск...]
[Afield — на главную] [Мир у твоих ног]


ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ КАРНАВАЛ + святкування дня Валентина!
Всього за 285 є


ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ КАРНАВАЛ + святкування дня Валентина!        Венеціанський карнавал — костюмоване свято, що щорічно проходить у Венеції в перебігу десяти днів перед початком Великого Поста. Ви можете зустріти на вулиці гламурного франта в строкатому і складному наряді вартістю декілька тисяч євро, або бізнесмена, який йде у своїх справах, закутавшись в плащ і закривши обличчя білою маскою. До речі, саме біла маска і чорний широкий плащ (tabarro) у поєднанні з шовковою накидкою (bauta) і трикутним капелюхом (tricorno) того ж кольору є компонентами одного з найпопулярніших у всі часи венеціанських карнавальних костюмів.
ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ КАРНАВАЛ + святкування дня Валентина!        А ще учасники святкування люблять перевтілюватися в п'єро і коломбін, демонів і ангелів, лицарів, маврів, турків, амазонок і звіздарів.
       В наші дні щороку понад напівмільйон туристів приїжджає до Венеції на карнавальні заходи — у тому числі і для участі в них. Карнавал відкривається старим венеціанським святом — Festa delle Marie, який присвячений звільненню венеціанських дівчат, викрадених піратами з Істрії. На площі Святого Марка влаштовуються представлення «Комедії дель Арте», а потім на глядачів обрушуються тонни конфетті. Потім починається карнавальний хід. На міських площах проводяться концерти, влаштовуються фейєрверки, в театрах ставляться спектаклі на тему карнавалу, в старовинних палацах міста даються бали-маскаради.
       На вулиці Венеції виходять городяни в костюмах всесвітньо відомих персонажів італійської «комедії дель арте» — Арлекино, П'єро, Панталоне, а Коломбіна стає емблемою свята.

!!! НЕ ПРОПУСТІТЬ ЧУДОВУ МОЖЛИВІСТЬ — ВДВОХ ВІДВІДАТИ ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ КАРНАВАЛ ТА ПРОВЕСТИ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ У МІСТІ РОМЕО ТА ДЖУЛЬЄТИ — ВЕРОНІ !!!

Львів — Егер — Будапешт — Відень — Венеція — Верона — Любляни

Вартість програми: 285 є
Дата виїзду: 10.02
Дата приїзду: 16.02

Переваги даного туру: С днем св. Валентина !!!

Туристична компанія «RestArt», Ліц.: АВ №467716
044 331 50 64. 095 491 26 97
www.artrest.com.ua
Наша адреса


Материал публикуется на правах рекламы.

Опубликовано на сайте Поле надежды (Afield.org.ua) 13 января 2010 г.


[Afield — на главную] [Архив] [Мир у твоих ног]
[Сила слабых] [Мир женщины] [ФеминоУкраина] [Наши публикации] [Модный нюанс] [Женская калокагатия] [Коммуникации] [Психология для жизни] [Душа Мира] [Библиотечка] [...Поверила любви] [В круге света] [Уголок красоты] [Поле ссылок] [О проекте] [Об авторах] [Это Луганск...]Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru Луганский рейтинг WWWomen.ru WWWomen online!


Украинская баннерная сеть